Pasywna stylowa kolumna głośnikowa Jamo S 803

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Orzech

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Jamo S 803 to większy z braci w gamie monitorów serii Studio firmy Jamo. Szczelinowy bass reflex ukierunkowany do przodu pozwala dosunąć monitor maksymalnie do ściany, pozwalając jednocześnie zaoszczędzić sporo miejsca.

Przepiękny design, w którym wykorzystano połączenie pełnego koloru z elementami drewnianymi oraz bardzo świeża, skandynawska forma pozwala dopasować je do każdego wnętrza, przez co stanowić będą idealne połączenie i dodatkową ozdobę.

13 cm przetwornik średnio-niskotonowy modelu S 803 zawieszony jest na wysokim, gumowym zawieszeniu, przez co jego skok zapewnia odpowiedni poziom ruchu powietrza i generuje odpowiedni poziom niskich częstotliwości. W połączeniu z 25 mm miękką, jedwabną kopułką zapewnia nam niezakłócony odbiór w całym przetwarzanym paśmie dźwięku.

Zgrabna forma oraz niewielka waga pozwolą umieścić monitor z serii Studio w dowolnym, dogodnym dla nas miejscu pozwalając dopasować brzmienie do naszych wymagań i miejsca odsłuchu. Na górze kolumny znajdziemy dodatkowe otwory, które przy zastosowaniu w kinie domowym pozwalają zamontować dodatkowe przetworniki dla formatu Dolby Atmos.

 

Dane techniczne:

Przetworniki
13 cm nisko-średnio tonowy, 25 mm jedwabna kopułka
Typ kolumny
Pasywna
Moc kolumny
80 W
Impedancja
8 Ω
Pasmo przenoszenia
57Hz - 26kHz (+/- 3dB)
Skuteczność
87dB (2.83V @ 1m)
Wymiar kolumny
353 x 191 x 252mm
Waga kolumny
5,4 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasywna stylowa kolumna głośnikowa Jamo S 803

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć