Pasywna referencyjna kolumna głośnikowa Klipsch RP-500M

Kolor:
  • Czarny
  • Orzech

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Klipsch RP-500M z serii Reference Premier to kolumna głośnikowa będąca kompromisem pomiędzy wielkością obudowy i zajmowanego miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu potęgi brzmienia monitorów pasywnych tej serii.

Środkowy przedstawiciel linii RP cechuje się przede wszystkim większym przetwornikiem Cerametallic w rozmiarze 5,25". Dzięki temu generuje on więcej niskich częstotliwości przy zachowaniu pełnej precyzji znanej z tego typu konstrukcji. Za wysokie tony odpowiada przetwornik Tractrix Horn z 1" tytanowym przetwornikiem zapewniającym wysoką skuteczność oraz precyzję dźwięku.

Model RP-500M stanie się również ozdobą każdego wnętrza. Dwa rodzaje okleiny w połączeniu z miedzianymi elementami odnajdą się w każdym, nawet najbardziej nowoczesnym wnętrzu. Obudowy wykonano z MDF i pokryto pięknymi fornirami. Z tyłu znajdziemy port bass reflex, który wspomaga przetwarzanie niskich częstotliwości.

W zestawie znajdziemy również maskownice, które w każdej chwili możemy łatwo zamontować za pomocą wbudowanych w obudowę magnesów. Dzięki temu głośniki będą w pełni bezpieczne.

 

074387803573

Dane techniczne:

Przetworniki
5,25" Cerametallic, 1" tytanowy, wentylowany LTS
Typ kolumny
Pasywna
Moc kolumny
75 W
Impedancja
8 Ω
Pasmo przenoszenia
48-25 kHz +/- 3 dB
Skuteczność
93 dB @ 2.83 V / 1 m
Wymiar kolumny
34,3 x 17,3 x 24,1 cm
Waga kolumny
5,4 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasywna referencyjna kolumna głośnikowa Klipsch RP-500M

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć