Pasywna kolumna głośnikowa Klipsch R-51M

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Klipsch R-51M to największy z monitorów dostępnych w linii Reference przygotowanych przez markę Klipsch. Posiada większy przetwornik nisko-średnio tonowy dzięki czemu oferuje jeszcze więcej niż jego mniejszy brat.

R-51M jak przystało na produkty marki Klipsch generuje solidne i dynamiczne brzmienie o niebagatelnej skuteczności dzięki zastosowanym materiałom, i ciekawym rozwiązaniom. Jednym z nich jest tubowy przetwornik wysoko tonowy Tractrix Horn. Dzięki zastosowaniu tuby podniesiono skuteczność przetwornika, a dźwięk trafiający do słuchacza jest bardziej bezpośredni.

Głośnik nisko-średnio tonowy o średnicy 13 cm wykonano z zastosowaniem membrany IMG, którą pokryto miedzianym kolorem. Dzięki konstrukcji bass reflex podniesiono obfitość najniższych częstotliwości. Kolumna posiada również wysoką skuteczność, dzięki czemu nie potrzebuje dużej mocy, aby zagrać głośno.

Wykończenie przetworników pozwala umieścić kolumnę w dowolnym miejscu pomieszczenia bez stosowania dodatkowej maskownicy, dzięki czemu stanie się dodatkową ozdobą naszego wnętrza. Oczywiście w każdej chwili można ją w prosty sposób założyć - posiada wbudowane magnesy, który pomagają umiejscowić ją na właściwym miejscu.

 

Dane techniczne:

Przetworniki
13 cm membrana IMG, 25 mm aluminiowy LTS tuba Tractrix® 90° x 90°
Typ kolumny
Pasywna
Moc kolumny
85 W
Impedancja
8 Ω
Pasmo przenoszenia
62 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
Skuteczność
93 dB @ 2.83 V/1 m
Wymiar kolumny
338 x 178 x 215 mm
Waga kolumny
5 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasywna kolumna głośnikowa Klipsch R-51M

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć