Pasywna kolumna głośnikowa Klipsch R-41M

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Klipsch R-41M to najmniejszy z przedstawicieli kolumn głośnikowych tej marki w ofercie. Niech Was nie zwiedzie jednak jej rozmiar! Produkty marki Klipsch oferują mocne, dynamiczne i  wysoko skuteczne brzmienie swoich produktów.

W modelu R-41M zastosowano konstrukcję dwu drożną. Niskie i średnie częstotliwości generowane są przez 10 cm głośnik z membraną IMG, którą pokryto warstwą miedzi. Za wysokie tony odpowiada charakterystyczny dla produktów marki Klipsch przetwornik tubowy Tractrix Horn. Sama jego membrana jest natomiast wykonana z materiału LTS zawieszonego na materiale Kapton, który zapewnia wysoką precyzję oraz bardziej szczegółowe brzmienie przetworników wysoko-tonowych.

Obudowę wykonano w technologii bass-reflex. Otwór wylotowy powietrza umieszczono na tylnej ściance kolumny. Kolumna posiada magnetyczną maskownicę, jednakże i bez niej prezentuje się wyjątkowo dzięki pięknemu wykończeniu przetworników, które staną się ozdobą każdego wnętrza. Kolumna pokryta jest okleiną odporną na zadrapania.

 

Dane techniczne:

Przetworniki
10 cm membrana IMG, 25 mm aluminiowy LTS tuba Tractrix® 90° x 90°
Typ kolumny
Pasywna
Moc kolumny
50 W
Impedancja
8 Ω
Pasmo przenoszenia
68 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
Skuteczność
90 dB @ 2.83 V/1 m
Wymiar kolumny
287 x 146 x 200 mm
Waga kolumny
3,2 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasywna kolumna głośnikowa Klipsch R-41M

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć