Pasywna kolumna głośnikowa Jamo C 93 II

799,00 zł
Kolor:
  • Czarny
  • Biały

  •  
Ilość:

Minimalna ilość możliwa do zamówienia to 2 szt. lub jej wielokrotność.

Dostępność: Na zamówienie

Jamo C 93 II to większy z monitorów w linii Concert. Główną różnicą jest większy głośnik nisko-średnio tonowy. Dzięki zastosowaniu przetwornika o wielkości 15 cm zyskujemy więcej niskich częstotliwości.

Za przetwarzanie wysokich tonów odpowiada z kolei ten sam przetwornik o wielkości 25 mm i jedwabnej membranie. Gwarantuje to ocieplone, przyjemne i jednocześnie łagodnie wybrzmiewanie w tym zakresie.

Przetworniki zamknięto w obudowie bass-reflex o niebanalnym i ciekawym kształcie. Dzięki zastosowaniu obłego panelu na froncie kolumny nie tylko poprawiono brzmienie głośników, ale także uzyskano wygląd gwarantujący idealne dopasowanie stylistyczne, które na pewno odnajdzie się w Twoim wnętrzu.

Wysoka moc wejściowa RMS pozwala kontrolować głośnik w pełnym zakresie pasma przenoszenia bez najmniejszych zniekształceń. Wysoka skuteczność zapewnia łatwe wysterowanie.

 

Dane techniczne:

Przetworniki
15 cm nisko-średnio tonowy, 25 mm głośnik wysokotonowy
Typ kolumny
Pasywna
Moc kolumny
120 W
Impedancja
6 Ω
Pasmo przenoszenia
45 Hz - 24 kHz
Skuteczność
88 dB
Wymiar kolumny
350 x 200 x 259 mm
Waga kolumny
14 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasywna kolumna głośnikowa Jamo C 93 II

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć