Aktywna kolumna głośnikowa R-41PM

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Klipsch R-41PM to mniejszy przedstawiciel linii Reference Powered dostępnej w ofercie marki Klipsch. Aktywny monitor R-41PM oferuje nam bardzo dynamiczne brzmienie i mnogość połączeń.

W kolumnach zastosowano 2 możliwości komunikacji: bezprzewodowo za pomocą modułu Bluetooth oraz przewodowo. Mnogość dostępnych połączeń pozwala zastosować monitory w wielu miejscach. Możesz podłączyć je do swojego komputera poprzez port USB, do telewizora za pomocą wejścia optycznego, a także do starszych urządzeń wykorzystując wejście liniowe (2 x RCA).

Za niskie i średnie tony odpowiada 10 cm przetwornik z membraną IMG pokrytą miedzianym kolorem, która jest rozwiązaniem bardzo precyzyjnym, zapewniającym wysoką sztywnośc membrany. Jego pracę wsparto portem bass reflex, który umieszczono na tylnej ściance. Za przetwarzanie wysokich częstotliwości odpowiada z kolei tubowy przetwornik Tractrix Horn, który jest charakterystycznym elementem wszystkich produktów marki Klipsch.

Dzięki powyższym rozwiązaniom otrzymujemy mocne, dynamiczne i wydajne brzmienie, które wypełni dźwiękiem nasze miejsce odsłuchowe. W razie potrzeby do kolumn możesz podłączyć aktywny subwoofer. Całym systemem możesz sterować za pomocą dołączonego pilota IR.

 

Dane techniczne:

Przetworniki
10 cm membrana IMG, 25 mm aluminiowy LTS tuba Tractrix® 90° x 90°
Bluetooth
Tak
Standard bluetooth
4.0
Wejścia audio
USB, Optyczne (Toslink), 2 x RCA
Wyjścia audio
Sub Out
Typ kolumny
Aktywna
Moc kolumny
35 W
Pasmo przenoszenia
76 Hz - 21 kHz
Skuteczność
105,5 dB
Wymiar kolumny
248 x 149 x 191 mm
Waga kolumny
8,5 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Aktywna kolumna głośnikowa R-41PM

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć