Zaawansowany gramofon wysokiej klasy Pro-Ject X2

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Orzech

  •  
Wkładka:

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Pro-Ject X2 to bardzo zaawansowana konstrukcja posiadająca wyjątkowe, audiofilskie rozwiązania. Starannie dostrojona konstrukcja gwarantuje wyjątkowe doznania odsłuchowe.

Plintę przygotowano z grubego kawałka MDF, dzięku czemu otrzymujemy solidną bazę, która redukuje niepożądane wibracje. Nie zapomniano również o wyjątkowym wykończeniu - gramofon pokryto 8 warstwami ręcznie polerowanego lakieru.

We wnętrzu plinty zabudowano specjalnie przygotowaną płytę z  silnikiem DC/AC. Dzięki temu wyeliminowano wszelkie zakłócenia, a silnik w połączeniu z sub talerzem napędowym i elektroniczną regulacją obrotów zapewnia stabilną, niezakłóconą pracę talerza.

Wspomniany talerz wykonano z grubego akrylu o masie, aż 2 kg, który gwarantuje odpowiednie warunki odtwarzania Twoich ulubionych płyt. Regulacja azymutu i VTA pozwala skonfigurować urządzenie z wyjątkową precyzją.

Ramię gramofonu wykonano z aluminium, które pokryto włóknem węglowym. Dzięki temu jest wyjątkowo lekkie, a jednocześnie solidne. 

Gramofon dostępny jest w wersji z wkładką Ortofon 2M-Silver lub bez. W zestawie znajdziesz slip matę, akrylową pokrywę oraz przewód połączeniowy wysokiej klasy.

 

Dane techniczne:

Wkładka
Brak / 2M-Silver
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - przycisk
Przedwzmacniacz
Nie
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
460 x 150 x 340 mm
Waga urządzenia
10 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zaawansowany gramofon wysokiej klasy Pro-Ject X2

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć