Stylowy pionowy gramofon z wkładką Pro-Ject VT-E BT

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony

  •  
Ramię:

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Gramofon Pro-Ject VT-E BT poza zachowaniem wyjątkowej formy, ma dodatkowo w stosunku do swojego tańszego odpowiednika wbudowany transmiter Bluetooth oraz przedwzmacniacz. Dzięki temu możesz nawiązać połączenie bezprzewodowe lub przewodowe, bez potrzeby stosowania dodatkowego urządzenia.

Komunikacja BT pozwala nam przesłać dźwięk z gramofonu bezpośrednio do głośników BT, wzmacniacza posiadającego odbiornik Bluetooth czy chociażby ulubionych słuchawek bezprzewodowych. 

Jeżeli jednak wolimy klasyczne rozwiązania możemy skorzystać z połączenia przewodowego, do którego nie potrzebujemy dodatkowych urządzeń. Może się to okazać przydatne np. w przypadku, gdy nasz wzmacniacz ma już swoje lata i nie posiadał wejścia phono.

Nietuzinkowa, "pionowa" forma gramofonu przyciąga uwagę w każdym z dostępnych kolorów. Możliwe jest również wybranie wersji z ramieniem z prawej lub lewej strony. 

Nie martwcie się jednak - gramofon VT-E to nie tylko ozdoba wnętrza, ale także wyjątkowy gramofon dla każdego fana czarnych krążków. Solidna konstrukcja redukująca niepożądane zakłócenia oraz solidne ramię przystosowane do pionowej pracy gwarantują odtwarzanie materiału na najwyższym poziomie. Gramofon wyposażono we wkładkę Ortofon OM5e, która zapewnia właściwy odczyt każdej płyty.

 

Dane techniczne:

Bluetooth
Tak
Wkładka
OM5e
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - pasek
Przedwzmacniacz
Tak
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
430 x 345 x 245 mm (stojący), 430 x 310 x 130 mm (na ścianie)
Waga urządzenia
2,8 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Stylowy pionowy gramofon z wkładką Pro-Ject VT-E BT

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć