Prosty gramofon z wkładką Pro-Ject Elemental

Kolor:
  • Biały
  • Czerwony
  • Szary

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Pro-Ject Elemental to podstawowa linia gramofonów marki Pro-Ject, która ma być alternatywą dla plastykowych rozwiązań budżetowych o zdecydowanie wyższej jakości wykonania. Pro-Ject Elemental zbudowano w oparciu o chassis z MDF, a jedynym plastykowym elementem jest osłona igły.

Również talerz, na którym umieszczamy płytę został wykonany z solidnego kawałka MDF'u. Pod łożyskiem umieszczono również sztuczny kamień, co pozwala ustabilizować gramofon i zlikwidować nieporządane drgania silnika i talerza.

W zestawie znajdziemy również slip matę, na której możemy umieścić swoją ulubioną płytę. Pro-Ject Elemental został również wyposażony w wysokiej jakości wkładkę Ortofon OM5e. Została umieszczona na końcu prostego ramienia o długości 8,6" i niskiej masie własnej.

Dzięki prostej konstrukcji i koncepcji typu "plug and play" wystarczy po wyjęciu gramofonu zdjąć osłonki, podłączyć go do przedwzmacniacza i cieszyć się muzyką. Pozostałe parametry zostały ustawione fabrycznie i nie ma potrzeby ich regulacji.

 

Dane techniczne:

Wkładka
OM5e
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - pasek
Przedwzmacniacz
Nie
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
430 x 90 x 300 mm
Waga urządzenia
2,7 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prosty gramofon z wkładką Pro-Ject Elemental

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć