Podstawowy gramofon z wkładką Pro-Ject Primary E

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Pro-Ject Primary to podstawowa linia produktów w klasycznej formie marki Pro-Ject. Gramofon Primary E jest jej najprostszym, ale jednocześnie zaawansowanym przedstawicielem. Jest to idealne rozwiązanie na początek przygody z analogowym graniem.

Solidna konstrukcja chassis i talerza z MDF gwarantuje stabilność pracy i redukcję niepożądanych drgań. Dzięki temu każda płyta, którą położysz na dołączonej slip macie będzie odtwarzana w perfekcyjny sposób. 

Model Primary E zdecydowanie wyróżnia się na tle podstawowych plastykowych konstrukcji dostępnych na rynku, a prześciga je zdecydowanie w kwestii jakości wykonania, a także jakości odtwarzanej muzyki.

Gramofon dostępny jest w kilku kolorach. Wyposażono go również w akrylową pokrywę, która zabezpiecza go przed kurzem. Wszystkie parametry ustawiono fabrycznie - wystarczy odpakować gramofon, zdjąć zabezpieczenia i podłączyć do przedwzmacniacza.

W gramofonie zamontowano wkładkę Ortofon NN, która należy do znanej i lubianej linii OM - konstrukcję oparto na jej komponentach.

 

Dane techniczne:

Wkładka
NN (linia OM)
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - pasek
Przedwzmacniacz
Nie
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
420 x 112 x 330 mm
Waga urządzenia
4 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Podstawowy gramofon z wkładką Pro-Ject Primary E

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć