Nowoczesny gramofon z wbudowanym wzmacniaczem Pro-Ject Juke Box E

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Pro-Ject Juke Box E to nowoczesny produkt typu all in one, w którym został wbudowany cyfrowy wzmacniacz mocy. Wystarczy podłączyć kolumny, aby uzyskać pełnoprawny system audio.

Pomimo tak zaawansowanej konstrukcji firma Pro-Ject nie poszła na kompromis w żadnym aspekcie budowy samego gramofonu. Zastosowano solidne chassis oraz zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne czerpiące z pozostałych gramofonów tej marki.

Siła nacisku oraz anty-skating zostały fabrycznie ustawione, wystarczy więc rozpakować gramofon, podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką pochodzącą z czarnych płyt. W zestawie otrzymujemy oczywiście slip matę oraz akrylową pokrywę, która zabezpiecza gramofon przed kurzem i uszkodzeniami.

Dodatkowo w gramofonie wbudowano odbiornik Bluetooth, dzięki któremu nie musisz ograniczać się tylko do płyt. Możesz np. streamować muzykę prosto z telefonu i Spotify czy innego ulubionego serwisu muzycznego. Masz również do dyspozycji wejście liniowe, do którego możesz podłączyć dodatkowe urządzenie.

Na górze gramofonu zamontowano czytelny wyświetlacz, który przekazuje wszelkie potrzebne informacje. Na froncie z kolei dostępny jest regulator głośności.

W gramofonie Juke Box E zastosowano proste, aluminiowe ramię z szafirowymi łożyskami. Fabrycznie zastosowana wkładka Ortofon OM5e pozwala cieszyć się dynamicznym i szczegółowym brzmieniem.

 

Dane techniczne:

Typ wzmacniacza
Cyfrowy - klasa D
Moc wzmacniacza
2 x 50 W / 4 Ω
Bluetooth
Tak
Wejścia audio
1 x RCA (liniowe)
Wyjścia audio
Liniowe (stały poziom), phono
Wkładka
OM5e
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - pasek
Przedwzmacniacz
Tak
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
415 x 118 x 334 mm
Waga urządzenia
5 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Nowoczesny gramofon z wbudowanym wzmacniaczem Pro-Ject Juke Box E

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć