Kompletny system audio z gramofonem Pro-Ject Juke Box Hi-Fi Set

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Pro-Ject Juke Box Hi-Fi Set to gotowy mini system audio dla fanów analogowego brzmienia, który wystarczy wypakować i połączyć przewodami. Cała procedura zajmuje tylko chwilę i nie ma konieczności stosowania dodatkowych ustawień gramofonu.

Gramofon Juke Box E, na bazie którego zbudowano pełny system Hi-Fi jest zaawansowanym i wyjątkowym urządzeniem, które służy nie tylko jako źródło odczytu dla płyt, ale również dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi napędza dołączone do zestawu kolumny.

Gramofon zbudowano w oparciu o solidną plintę z MDF, która zapewnia odpowiednią sztywność oraz niweluje niepożądane drgania i wibracje. Za przetwarzanie zapisanego sygnału odpowiada fabrycznie zamontowana wkładka OM5e marki Ortofon. Dzięki temu brzmienie jest dynamiczne i rozdzielcze. Wkładkę umieszczono na prostym, aluminiowym ramieniu.

Gramofon dysponuje również wejściem liniowym oraz odbiornikiem Bluetooth, który pozwala nam skorzystać z cyfrowych źródeł, które prześlemy do niego bezprzewodowo.

Jak już wiemy w pakiecie otrzymujemy również kolumny Speaker Box 5, które dopełniają system Pro-Ject Juke Box Hi-Fi Set. Wyposażono je w 13 cm przetwornik nisko-średnio tonowy oraz miękką, 25 mm jedwabną kopułkę wysoko-tonową. Przetworniki te zapewniają nam przetwarzanie sygnału w pełnym zakresie.

Ciepłe i melodyjne brzmienie, z lekko podkreślonym zakresem niskich tonów nadaje życia całemu systemowi, zapewniając przy tym godziny spędzone przy odsłuchu ulubionych płyt.

 

Dane techniczne:

Moc zestawu
2 x 50 W
Przetworniki
Głośnik średnio-niskotonowy 130 mm, głośnik wysoko-tonowy 25 mm
Bluetooth
Tak
Wejścia audio
1 x RCA (liniowe)
Wyjścia audio
Liniowe (stały poziom), phono
Pasmo przenoszenia
55 – 20.000 Hz
Skuteczność
96dB (@ 1 W / 1 m)
Wkładka
OM5e
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - pasek
Slip mata
Tak
Wymiar kolumn
160 x 255 x 210 mm (każda)
Wymiar urządzenia
415 x 118 x 334 mm
Waga urządzenia
5 kg
Waga kolumn
4,2 kg (każda)
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kompletny system audio z gramofonem Pro-Ject Juke Box Hi-Fi Set

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć