Klasyczny nowoczesny gramofon z wkładką Pro-Ject Essential III SB

Kolor:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony

  •  

Dostępność:

  • BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA BEZPIECZNY I SZYBKI PROCES ZAMÓWIENIA
  • SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY SZYBKIE I DOGODNE METODY DOSTAWY
  • JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Gramofon Pro-Ject Essential III SB to zaawansowany gramofon o klasycznej, nienagannej formie. Wersja z końcówką SB posiada dodatkowy stabilizator napięcia silnika oraz regulację obrotów przyciskami na obudowie.

Dzięki powyższym rozwiązaniom obsługa gramofonu jest możliwie najłatwiejsza - wyeliminowano potrzebę ręcznego przekładania paska. Wzmocnione chassis gramofonu i wykonane z pomocą diamentowych narzędzi elementy gramofonu uzyskały większą redukcję drgań i niepożądanych zakłóceń.

Gramofon wyposażony jest proste aluminiowe ramię o długości 8,6 cala wyposażone we wkładkę Ortofon OM10. Wkładka ta gwarantuje brzmienie pełne szczegółów, dynamiczne i jednocześnie odpowiednio nasycone. Stabilna praca na płycie wspierana jest przez szafirowe łożyska.

Gramofon dostępny jest w kilku wersjach wykończenia. W zestawie posiada slip matę oraz pokrywę chroniącą go przed kurzem, zabrudzeniami i uszkodzeniami. Talerz gramofonu przygotowano z MDF gwarantując stabilne i niezakłócone odtwarzanie ulubionych płyt gramofonowych.

 

Dane techniczne:

Wkładka
OM10
Napęd
Paskowy
Ramię
Proste
Regulacja obrotów
Tak - przycisk
Przedwzmacniacz
Tak
Slip mata
Tak
Wymiar urządzenia
420 x 112 x 330 mm
Waga urządzenia
5 kg
Gwarancja
24 miesiące - polski, autoryzowany dystrybutor

Dodatkowe kody:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klasyczny nowoczesny gramofon z wkładką Pro-Ject Essential III SB

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć